logo

Bună seara Vizitator offline
şi a zis slujitorului său: „Suite-te şi uită-te înspre mare.” Slujitorul s-a suit, s-a uitat şi a zis: „Nu este nimic!” Ilie a zis de şapte ori: „Du-te iarăşi.” (1 Imparati,18:43).

Acces membri

Autentificare
Înregistrează cont nou
Contact administratori
Mesaje instant administratori
-MirelTimişag | Salut, tuturor! Am creat chatul Fiilumina.ro pentru a aduce împreună persoane cu interese similare. Cred că numele chatul'ui spune tot, însă acesta este doar începutul. Mă bucur mult că sunteţi aici: această comunitate nu ar creşte dacă nu ar avea membri ca voi. ce va facut sa întrați pe acest site?
Apreciază | dezapreciază | 40 | 9 | com: 14
Altele
-Rahela_liv18 *Salutare tuturor! acum 2 ore, 10 minute și 16 secunde
Topic aleatoriu Ce faci de Revelion?
.bvn.
Playlist Iany&Cristina Laurenciuc - Apa vie
Mesaje instant
-Florin | Binecuvântat să fie Dumnezeu, care nu mi-a lepădat rugăciunea și nu mi-a îndepărtat bunătatea Lui! (Psalmul 66:20)
Apreciază | dezapreciază | 3 | com: 0
Scrie | Altele
Evenimente recente 19
Mesaje 0/0 | Reîncarcă
Notificări 0/0
Prieteni 0/0
Conectați 1
Chat 0
Grupuri 82
Forum 824/5,314
Biblia
Extra meniu
Blog 964
Setări
Setări grafică
Jocuri
Descărcări 35,286
Descarcă resurse creștine 87,213
Galerie foto 1,013
Parteneri site 10
Regulament site

Servicii ofline

Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Vizitatori offline
Intri cu: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) | 216.73.216.14
Găzduire de calitate!
Schimbă versiunea
© FiiLumina.ro, 2011/2026
meniu prim
"În loc să te gândești la ce îți lipsește, încearcă să îți aduci în minte toate lucrurile pe care le-ai realizat și care le lipsesc altora."
~ Anonim ~